İntbet Güvenilir Mi

Güvenilir Mi 17 Şubat 2016, 08:14 İntbet Güvenilir Mi

İntbet iddaa sitesi güvenilir mi? Son zamanlarda bu soruyu herkes araştırma yapmakta intbet iddaa sitesi bir yıldan uzun süredir aktif olarak hizmet vermekte ve intbet iddaa sitesi hakkında itiraz neredeyse yok denecek kadar az.

iddaa sitelerine üye olurken akıllara gelen ilk soru site güvenilir mi şeklinde oluyor. Bu yazıda İntbet iddaa sitesi güvenilir mi sorusuna cevap bulabileceksiniz.

İntbet iddaa şirketi 2014 yılında açılmış ve online iddaa hizmeti vermekte olan bir iddaa şirketidir. İntbet24.com markası Globalmoneyservice Ltd şirketi tarafından yönetilmektedir. Online iddaa sitelerinin en büyük güven kaynağı olarak lisansının var olması diyebiliriz. İntbet iddaa şirketi Curacao hükümetinden aldığı online iddaa oynatma lisansı ile hizmet vermektedir. Site içerisinde gerçekleştirilen bütün faaliyetler  8048/JAZ2014-014 lisans numarası ile Curacao yasalarına göre düzenli bir şekilde denetlenmektedir.

Online iddaa sitelerinde bir diğer önemli konu ise para yatırma ve çekme işlemleri denilebilir. İntbet iddaa şirketi son derece güvenilir ve hızlı para yatırma ve çekme yöntemlerinin hepsini kullanmaktadır. Deneyimli müşteri hizmetleri ile’de oluşabilecek sorunları anında çözümlendirebilirsiniz. Site üyelerine ödemelerini genellikle 24 saat içerisinde yapmaktadır. Para çekme işlemlerinde herhangi bir belge’de istenmemektedir.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda İntbet iddaa şirketi hem türkiye’de hemde avrupa’da güvenilir iddaa siteleri arasında kendine yer bulmuştur. Eğer sizlerinde aklında İntbet iddaa sitesinde oyun oynamak var ise gönül rahatlığı ile iddaalarınizi yapabilirsiniz.

İntbet iddaa firması hakkında sorun yaşadıysanız yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

buton

İntbet Güvenilir Mi” hakkında 1 yorum

  1. intbet yalandan sitedeki hesabımı kapatti. vidyosu var elimde mevcut.lutfen yardim edin.Youtube’a İNTBET hileyle paramı vermedi! İntbet güvenilir mi? Sakın üye olmayın sahtekar bunlar. yazin vodyosunuda yükledim. lutfen parami versinler rulette nasil hile yapabilirim ki.oyunda nasil hile yapabilirim basta 300 500 cektim sikknti yapmadilar ama rulette 5000 kazandim yalandan parama çöktüler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir